PUFAI NAMŲ JAUKUMUI

Pufas – baldas kuris suteikia namams papildomo jaukumo. Jį galima naudoti kaip taburėtę patogiam sėdėjimui, kaip staliuką ir pan.

Lietuvoje pufai tik dabar pradeda stipriai populiarėti. Šis baldas gali būti įvairių dydžių. Pirmiausia reikia pagalvoti kur Jus naudosite šį pufą ir tik tada pradėti rinkti dizainą ir išmatavimus.

Pufų rūšis

Šie baldai dažniausiai yra pagaminti iš medžio masyvo ar metalo. Renkantis verta pagalvoti kur jus naudosite pufą, nuo to priklausys jų pasirinkimas

Pufai be dėžutės daiktams:

Tai gana kompaktiški minkšti pufai, idealiai tinkantys biure ar stilinguose namuose. Ant šių baldų galima sėdėti ir naudoti kaip taburėtę, neužima daug vietos ir galima paslėpti.

Pufai su dėžutėmis.

Šiuos baldus ypač mėgsta tie, kurie nori turėti papildomos vietos įvairiems daiktams. Šie pufai būna kompaktiški ir juos galima  paslėpti. Tokie baldai būna stilingi ir įvairių dizainų, todėl Jus lengvai galėsite išsirinkti Jums tinkantį pufą.

Pufai – suoliukai

Šio tipo pufai yra šiek tiek platesni, todėl patogiau ant jų sėdėti vienam, arba su kažkuo. Kai kurių pufų modeliai taip pat naudojami kaip minkštos taburetės, svečiams ant tokių pufų bus patogu leisti laiką kartu su Jumis.

Sėdmaišių rūšys

Kad sužinoti kokie būna sedmaišiai, reikia atkreipti demėsį iš ko jie yra pagaminti.

Medžiaga:

Gobelenas. Tai ilgaamžė medžiaga kuri atrodo puikiai ant įvairių sedmaišių. Didelis pasirinkimas spalvų. Galite išsirinkti pagal Jūsų interjero spalva, sau tinkanti sėdmaišį.

Poliesteris. Patvari ir kokybiška medžiaga. Turinti didelį asortimenta spalvų. Tokia medžiaga yra atspari vandeniui – tai didelis privalumas, kai sėdmaišius naudosite ne tik namuose.

Dirbtinė oda. Nors tokia medžiaga yra dirbtinė, bet atrodo kaip naturali. Žmonės kurie mėgsta baldus iš odos, tai puikus pasirinkimas. Šią medžiagą yra lengva prižiūrėti, spalvos nesikeičia ilga laika.

Užpildas:

Granulės.  Vienas dažniausių užpildų sėdmaišuose – polistirolo granules. Baldai užpildyti tokiu užpildu yra labai patogus ir prisitaiko prie žmogaus formų.