Pristatymas

Kiekvieno baldo pristatymo terminas skirtingas, esant galimybėms šį terminą stengiames sutrumpinti. Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome visiškai nemokamai (krepšeliui nuo 150 eur.) iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas) per kurjerius.
  • Už papildomą mokestį kurjeris gali sunešti baldus iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse.
  • Prekės gali būti pristatomos ant paletės, užnešimas netaikomas.

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei jis nurodytas. Baldai į Kuršių neriją nemokamai pristatomi prisikaupus tinkamam užsakymų kiekiui. Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali būtų apmokestintas papildomai.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, susisiekite su mumis.

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui galime pristatyti baldus į užsienį. Parašykite mums el. paštu, kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reikėtų nugabenti.

COVID-19 informacija klientams

Šiuo metu elektroninė prekyba ir prekių pristatymas į namus – saugiausias būdas apsipirkti. Esame įsitikinę, kad dėl pasikeitimų mūsų aptarnavimo kokybė nei trupučio nenukentės, o mes ir toliau atidžiai stebėsime situaciją ir, esant poreikiui, imsimės reikiamų veiksmų.