Rodoma 1–80 iš 178

Kavos staliukai

Kavos staliukai, žurnalniai staliukai visada buvo labai populiarus tarp baldų pirkėjų. Šiuos baldus namų šeimininkai naudoja svetainėje. Tokie staliukai labai tinka patogiems pasisėdėjimams su kava ir šeimos nariais arba draugais. Visada verta paieškoti tinkamų kavos staliukų Jūsų namų interjerui. Tokie baldai dažniausiai būna kambario vyduryje, o tai reiškia, kad jis atkreips visų žmonių demėsį.

Kavos staliukų paskirtis

Rinkdamiesi kavos staliuką, pagalvokite kaip jį naudosite. Jei jis bus dažnai naudojamas, prie šio staliuku jus rinksites dažnai su šeima arba draugais, tada siūlome Jums rinktis apvalu kavos staliuką. Apvalus kavos staliukai puikiai tinka didesniai erdvei. Galima rinktis tokius staliukus, kurie bus reguliuojami. Jei staliukas yra perkamas tik kaip interjero akcentas, tada siūlome pirkti kvadratinį staliuką.

Svarbus atkreipti demėsį į kavos staliuko kampus ir aukštį. Jeigu tūrite mažus vaikus rekomenduojame rinktis saugesnį kavos staliuką, kad Jūsų vaikai nesusižeistų ir galėtų ramiai leisti laiką namuose. Toks staliukas turėtų būti su apvaliais kampais ir plonais kraštais.

Kavos staliuko dydis

Renkantis staliuką susidursite su kavos staliuko dydžio pasirinkumu. Reikia gerai apgalvoti matmenys, kad kambaryje liktų pakankamai vietos Jūsų komfortui. Aukštis šio baldo turėtų būti panašus su sofos sėdimos dalies. Aplink staliuką turėtų likti bent 30 cm., kad būtų galima patogiai naudoti tokį staliuką. Jeigu staliukas bus ne prie sofos, rekomendacijos būtų vis tiek panašios.