Rodoma 1–80 iš 443

VALGOMOJO KĖDĖS

Modernios bei klasikinės valgomojo kambario kėdės Jūsų namams! Užtikrintas patvarumas, kokybė ir stilius, rasiantis vietą kiekviename interjere.

NAMŲ INTERJERĄ PABRĖŽIANČIOS KĖDĖS

Valgomojo kėdės – vieni svarbiausių baldų interjere. Tinkamai pasirinkus, kėdės gali tapti akcentu Jūsų interjere. Kėdės dažniausiai yra perkamos su virtuvės, baro ar pusbario stalu arba parenkami taip, kad derėtų su esamais virtuvės ar valgomojo baldais. Jūsų pasrinkimas taip pat priklauso ir nuo jūsų stalo bei šeimos dydžio. Jei jūsų šeimoje yra daugiau nei 4 žmonės Jus galite rinktis standartinius rinkinius su stalais. Jeigu Jūsų namai reikalauja nestandartinių sprendimų, mes galime Jums juos pasiūlyti. Mūsų baldai yra išskirtiniai, kurie pagražins Jūsų namus.

Šiais laikais kėdes galima nusipirkti ne tik baldų parduotuvėse, dabar yra labai populiaru pirkti internete. Mūsų parduotuvė – Limadesign.lt siūlo tikrai platų kėdžių asortimentą, todėl čia tikrai galite rasti variantų, kurie geriausiai tiks jūsų virtuvėje, bet ir kitoms erdvėms, kuriose jums patinka sėdėti ir leisti laiką su draugais ar artimaisiais.

Nepaisant pavadinimo, virtuvės, valgomojo kėdė naudojama ne tik virtuvėje ar valgomajame, ji gali būti naudoja svetainėje, verandose, terasose ir net lauke. Kadangi šiuose balduose yra tiek daug skirtingų naudojimo vietų, jie turėtų skirtis savo funkcionalumu. Pagrindinės kėdžių rūšys, kurias siūlome, yra: baro kėdėspusbario kėdėsvalgomojo kėdės. Suolai ir taburetės taip pat  gali būti naudojami virtuvėje ar valgomajame. Baro kėdė jau seniai peržengė barų ir kavinių ribas ir yra naudojama moderniose virtuvėse, kur ji harmoningai atrodo šalia virtuvės salų ir, žinoma, barų prekystalių. Populiariausios yra svetainės kėdės arba, kaip daugelis žmonių jas vadina, virtuvės kėdės. Šie baldai yra ne tik populiariausi, bet ir patys įvairiausi. Šiuo metu labai populiarėja ir pusbario kėdės kurios pasižymi mažesniu aukščiu.

Į KOKIAS KĖDŽIŲ SAVYBES REIKĖTŲ ATKREIPTI DĖMESĮ JAS RENKANTIS?

Pirkdami kėdes kiekvienas norėtų, kad jos tarnautų kuo ilgiau. Patvarumas daugiausia priklauso nuo to, iš kokios medžiagos yra pagaminta, taip pat nuo to, kur ir kaip ji bus naudojama. Medžiagą reikia rinktis pagal tai, koks yra kėdžių dizainas, kaip jos bus derinamos su kambario interjeru ir kur bus naudojama kėdė. Šiuo metu rinkoje galite rasti įvairiausių kėdžių – metalinių, plastikinių, medinių.

Virtuvės kėdžių dizainas taip pat yra svarbus pasirinkimo kriterijus. Jos gali būti įvairių spalvų. Mūsų svetainėje rasite daug įvairių modelių: su nugara arba be jos, padengtą gobelenu arba oda, minkštomis ir kietomis medžiagomis. Rinkdamiesi virtuvės kėdes pagalvokite, kaip jos atitiks jūsų virtuvės dizainą ir kaip jos veiks su jūsų esamu virtuvės stalu bei kitais baldais. Dažniausiai žmonės susigundo įsigyti visą virtuvės baldų komplektą, bet tai nėra geriausias pasirinkimas, nors jis ir sutaupo daug laiko renkantis viską atskirai.

Platus virtuvės kėdžių asortimentas internetinėje parduotuvėje Limadesign.lt leis kiekvienam pirkėjui pasirinkti, ko jam reikia, todėl nesvarbu, kokie yra jūsų reikalavimai šiam baldui, su kuo norite jį derinti ir kokie yra pasirinkimo kriterijai, čia tikrai rasite tai, ko ieškote.

Mes siūlome virtuvės kėdes konkurencingomis kainomis, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje galite ne tik įsigyti jus dominančių produktus, bet ir sutaupyti pinigų.

Kėdės

Atrodytų, kas gali būti paprasčiau nei įprasta kėdė? Tiesą sakant, šis baldas visada įkvėpė dizainerius visame pasaulyje, dėl to galima džiaugtis dideliu kėdžių pasrinkimu!

Kėdės yra vienas tarp reikalingiausių baldų namuose, ofisose ar restoranuose. Tik su jų pagalba kambariui suteikiamas komfortas ir jaukumas.

Kad būtų lengviau suprasti apie kėdes, jas galima suskirstyti į grupes, atsižvelgiant į paskirtį:

Valgomojo kėdės
Pusbario kėdės
Baro kėdės

Ką reikia žinoti apie virtuvės kėdes?

Virtuvės kėdės yra patogios ir funkcionalios. Tačiau jos nebus tinkamos kiekvienoje erdvėje. Paprastai tokie baldai yra didesnio dydžio, todėl juos pastatyti mažame kambaryje nėra taip paprasta. Bet jei palyginsite kėdę su taburete, tada pirmoji yra daug patogesnė. Yra daugybė virtuvės kėdžių. Jos skiriasi aukščiu, medžiaga, konstrukcija.

Renkantis kėdes, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar jums jos patogios. Tačiau kai kuriems žmonėms pagrindinis aspektas yra baldo dizainas. Bet visada galite rasti universalų variantą, kuris atitiks visus reikalavimus.

Virtuvės kėdžių tipai

Modelių yra tiek daug, kad kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamą. Mes padėsime Jums  išsirinkti tinkamą kėdžių tipą:

Valgomojo kėdė

Šiais laikais dizainieriai sukuria labai įdomius kėdžių dizainus. Tokie baldai gali atrodyti visiškai kitaip. Pavyzdžiui, kai kurios turi išlenktas kojas, išlenktas nugaras ar neįprastus dekoratyvinius elementus. Bet visos valgomojo kėdės turi keturias kojas, sėdynę ir retkarčiais turi porankius. Pasirinkus netinkamą kėdę, bus nepatogu sėdėti, po pusvalandžio pradės atsirasti nemalonūs pojūčiai.

Kėdė – krėslas

Vienas iš patogiausių modelių. Tokia kėdė turi atlošą ir porankius.

Taburetė

Tai keturkojė kėdė be atlošo. Gerai tinka mažiems kambariams. Taburetės yra patogios, nes jas galima paslėpti po stalu, be to, jos yra nebrangios. Tačiau ilgai sėdėti ant jų nepatogu, todėl tokie baldai labiau tinka trumpam pasisėdėjimui.

Baro kėdė

Toks baldas išsiskiria savo aukščiu, todėl jį lengva atskirti nuo kitų. Šio tipo baldai skirti labiau valgyti maitinimo įstaigose, o ne namie. Tokios kėdės gali būti per aukštos ir neturėti nugarelės ar porankių. Tinkamai pasirinkus baro kėdė, ji gali būti patogi ir tapti akcentu Jūsų namuose. Stalo aukštis tūrėtų būti ne žemesnis negu 100 cm.

Pusbario kėdė

Tai yra mažesnes versijos baro kėdė kuri tinkama prie stalo kurio aukštis yra 90 cm. Tokie baldai yra patogus naudojimui. Pasirinkus tinkamą modelį, jis tarnaus ilgai ir atrodys įspūdingai.