Rodoma 1–80 iš 131

PUSBARIO KĖDĖS 

Pusbario kėdės, tai viena iš baro kėdžių rūšių, prisitaikanti namuose, kuriuose reikia žemesnio aukščio kėdžių. Sukurkite prabangos pojūtį ir nustebinkite svečius itin dailiomis kėdėmis.

Pusbario kėdės – gražiai ir stilingai puošia namus.

KAIP TINKAMAI PASIRINKTI

Renkantis pusbario kėdes, reikia atkreipti dėmesį į šiuolaikiškus dizaino bei modernius sprendimus. Taigi, jei virtuvėje planuojama įrengti salą, tada jai puikiai tiks ir pusbario kėdės. Tokios kėdės turi privalumų, tačiau norint teisingai pasirinkti, reikia žinoti kai kuriuos aspektus.

BARO IR PUSBARIO KĖDŽIŲ SKIRTUMAI:

Daugelis žmonių žino, kas yra baro kėdės, tačiau mažai kas girdėjo apie pusbario kėdes. Pagrindinis šių dviejų interjero elementų skirtumas yra aukštis. Kitaip tariant, pusbario kėdės yra mažesnė baro kėdžių kopija.

Baro kėdės prisėdimo aukštis yra 75 cm, o pusbario kėdės yra 65 cm aukštis. Nustatyti aukštį lengva – kėdė turi būti šiek tiek aukštesnė pagal sėdėjimo aukštį, tačiau pačios kėdės aukštis gali būti ir vienodas dėl skirtingų atlošų. Pusbario kėdėms nėra standartų – viskas priklauso nuo pageidavimų.

Baro kėdžių kojų atramą galima pritaikyti pagal žmogaus ūgį, kad būtų patogu sėdėti. Norint patogiai išdėstyti kojas, reikalinga atrama kojoms. Pusbario kėdėse to gali ir nebūti.

PUSBARIO KĖDŽIŲ PRIVALUMAI:

Toks kėdžių dizainas tinka virtuvės interjerui, kuriame svetainė sujungta su virtuve. Privalumai renkantis:

  • Neįprastas dizainas kuris nustebins svečius;
  • Patogumas;
  • Stilinga ir modernu.

TEISINGO PASIRINKIMO TAISYKLĖS:

Norėdami nusipirkti pusbario kėdes, turite pasirinkti tinkamą parduotuvę, kuri padės Jums atrinkti kėdes pagal jų savybes.

Aukštis

Optimalus aukštis – kad būtų patogu naudotis, tarp stalviršio ir sėdynės turėtų būti apie 25-30 cm atstumas. Tuo atveju, kai pirmiausia perkamos kėdės, o po to – stalas, taisyklė lieka ta pati .

Plotis

Jei kalbėsime apie plotį, tada geriausias variantas yra 38-45 cm. Kai planuojama, kad prie stalo bus daug žmonių, geriau pasirinkti mažesnio pločio kėdę.

Metalo karkaso pusbario kėdės

Renkantis pusbario kėdę, reikia atsižvelgti į medžiagas, iš kurių buvo pagaminta kėdė. Dažniausiai tokios kėdės dėl kokybiškumo yra gaminamos iš metalo. Tokios konstrukcijos yra patvarios – jas sugadinti nėra taip lengva, todėl jų tarnavimo laikas yra ilgas. Be to, tokios kėdės galės atlaikyti didelį svorį. Kitas tokių kėdžių privalumas yra tas, kad jas lengva prižiūrėti.

Medinės pusbario kėdės

Iš šios medžiagos pagamintos kėdės suteiks interjerui jaukumo. Tokie gaminiai yra ekologiški, bet gali greičiau nusidėvėti ar sulūžti.

PUSBARIO KĖDĖ INTERJERE

Įsigyti pusbario kėdę nėra sunku. Daug sunkiau pritaikyti, kad ji atitiktų virtuvės interjerą. Todėl būtina atsižvelgti į pagrindinius dalykus:

  • mediniai baldai idealiai tinka klasikinio stiliaus interjerui;
  • gaminiai iš metalo papildys šiuolaikinę, modernią, klasikinę, loftinę virtuvę.

Norėdami, kad mūsų specialistai padėtų Jums tinkamai atrinkti pusbario kėdes, susisiekite telefonu arba el. paštu.

baro kėdėspusbario kėdėsvalgomojo kėdės.