Pufas BELLA TEDDY 2 vnt, kreminės spalvos

115.00

Pufai ir suoliukai kurie papildys Jūsų interjerą. Užsakykite pas mus ir būkite tikri dėl baldo kokybės ir ilgaamžiškumo.

Prekė užsakoma, pristatymas:
5-11 sav.
Dėl tikslesnio termino kreiptis tel.

Papildoma informacija

Pristatymo terminas

2-12 sav. (tikslinti susisiekus)

Skersmuo

31 cm, 38 cm

Sėdėjimo aukštis

36 cm, 43 cm

Prekės kategorija

Nauja

Spalva (nežymiai gali skirtis)

Kreminė

Aprašymas

Pufai ir suoliukai puikus namų interjero akcentas. Populiarūs tiek iš medienos, tiek iš metalo karkasų. Dažniausiai  baldai jau yra visiškai paruošti naudoti ir nereikalauja papildomų surinkimo paslaugų.

Šiandien pufų ir suoliukų asortimentas yra ypač didelis. Šie baldai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant medį ir metalą, turėti gražius apmušalus (odos, veliuro kt.) ir būti įvairių formų. Gamintojai siūlo didžiulį pasirinkimą, daugiausia dėmesio skiriant dizainui.

Pufų tipai

– Karkasas padarytas iš faneros ir aptrauktas medžiaga arba oda.

– Minkštas pufas be faneros karkaso.

– Pufas transformeris. Sulankstomą arba ištraukiamą pufą galima paversti įvairiais funkciniais elementais, tokiais kaip sofa.

–  Ant kojų. Išvaizda jie primena mažą suolą arba žemą, bet pakankamai plačią taburetę.

–  Ant ratukų. Ratukų dėka pufas tampa mobilesnis, o tai leidžia lengvai jį perkelti į bet kurią norimą kambario vietą.

–  Pripučiamas pufas. Nelabai populiarus, bet labai priverčia, kai greitai reikia papildomos vietos svečiams.

Pufų spalvos

Didžiulis spalvų spektras apima daug skirtingų atspalvių, tokių kaip balta, geltona, žalia, raudona, oranžinė, rožinė, turkio, pilka, sidabrinė, juoda, bordo, smėlio, violetinė, mėlyna, mėlyna, ruda ar bet kurios kitos.

Pufų medžiagos

Medžiaginiai pufai

Veliūras arba kita panaši medžiaga užpildys atmosferą ypatingu jaukumu, pastebimai atgaivins erdvę. Pufas pagamintas iš veliūro ar aksominės medžiagos, geba suteikti kambariui šilumos, jaukumo, taip pat ir griežtumo bei tvirtumo.

Odiniai pufai

Natūralios odos, dirbtinės odos arba eko odos pufų modeliai yra gražus ir labai patogus, idealiai papildo bendrą kompoziciją interjero vaizdą.

Internetinėje parduotuvėje Limadesign.lt galite rasti metalinius ir medinius pufus ir suoliukus, pagamintus iš skirtingų medžiagų. Siūlydami pufus ir suoliukus mes stengiamės klientams suteikti geriausią aptarnavimą. Pas mus pirkdami baldus galite būti tikri dėl jų kokybės – net pigiausi modeliai griežtai atitinka visus patikimumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus. Pasirinkite savo svetainės baldus.

Sekite mus Facebook ir Instagram platformose.

PRIEŽIŪRA. Laikyti sausose vidaus patalpose, nebent nurodyta kitaip. Prieš naudojant neišbandytus valiklius pabandyti nedideliame, nematomame plote. Netrinti kietais daiktais galinčiais pažeisti paviršių. Kiektiem baldams – naudoti apsauginius padelius, tekstilinius padėklus. Minkštiems baldams – nešokinėti, nelaužyti, audinį prižiūrėti atsakingai. Valant naudotis profesionaliomis valymo priemonėmis ir paslaugomis. Už naudojamo metu padarytus pažeidimus atsako baldo naudotojas.