Kavos staliukas KS31

178.00

Kavos staliukas kuris papildys Jūsų interjerą. Užsakykite pas mus ir būkite tikri dėl baldo kokybės ir ilgaamžiškumo.

178.00

Kojelių spalva (būtina pasirinkti)
Nebūtina pasirinkti
Vario
Clear selection

Papildoma informacija

Stalviršio forma

Apvalus

Gamintojas
Pristatymo terminas

2-12 sav. (tikslinti susisiekus)

Kojelių spalva (būtina pasirinkti)

Vario

Prekės kategorija

Nauja

Stalviršis

Stiklas

Pilnas aukštis

40 cm

Skersmuo

82 cm

Aprašymas

Kavos staliukai yra kompaktiški baldai, kurių pagalba galite kambarį paversti ne tik jauku, bet ir patogesniu. Šie nedideli staliukai puikiai papildys namų interjerą.

Vienas populiariausių variantų pastaruoju metu yra stiklinis arba marmurinis kavos staliukas. Toks baldas gali būti pagamintas iš naturalaus akmens arba grūdinto stiklo. Bet kokiu atveju kavos staliukai atrodys estetiškai ir patraukliai.

Šiuolaikiniai dizaineriai, kurdami kavos staliukus, nenustoja džiuginti naujomis idėjomis, faktūromis, medžiagomis, spalvomis ir neįprastais deriniais.

Kavos staliukai gali būti suskirstyti į šias grupes:

Kavos staliukas su stalviršiu puikiai tinka bet kokio kambario dekoravimui. Jam būdinga elegancija ir grožis.

Variantas su lentyna, ant kurios galima sudėti smulkius daiktus. Tokie modeliai skiriasi funkcionalumu, todėl jie visada yra paklausūs.

Staliukas ant vienos kojos. Ant tokio stalo dažniausiai stato gėles, lempą.

Maži staliukai su ratukais, imituojantys barą. Jų ypatumas yra ratukų buvimas. Judrumas yra pagrindinė nauda.

Modelis su stikliniu viršumi. Šis stalas idealiai tinka laikyti gėrimus.

Antikvariniai žurnaliniai staliukai pasižymi elegantiška ir prabangia išvaizda. Jie yra vertybė, kuri visada pabrėžia kambario interjerą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą staliukų, kurie  pasižymi išskirtiniu dizainu. Pas mus pirkdami kavos staliukus galite būti tikri dėl jų kokybės – net pigiausi modeliai griežtai atitinka visus patikimumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus.

Internetinėje parduotuvėje Limadesign.lt galite rasti kavos staliukus pagamintus iš skirtingų medžiagų. Siūlydami staliukus mes stengiamės klientams suteikti geriausią aptarnavimą. Pirkdami pas mus galite būti tikri dėl kokybės – net pigiausi modeliai griežtai atitinka visus patikimumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus.

Sekite mus Facebook ir Instagram platformose.

PRIEŽIŪRA. Laikyti sausose vidaus patalpose, nebent nurodyta kitaip. Prieš naudojant neišbandytus valiklius pabandyti nedideliame, nematomame plote. Netrinti kietais daiktais galinčiais pažeisti paviršių. Kiektiem baldams – naudoti apsauginius padelius, tekstilinius padėklus. Minkštiems baldams – nešokinėti, nelaužyti, audinį prižiūrėti atsakingai. Valant naudotis profesionaliomis valymo priemonėmis ir paslaugomis. Už naudojamo metu padarytus pažeidimus atsako baldo naudotojas.