BARO KĖDĖS

Baro kėdės – Metalinės, plastikinės ar medinės kėdės. Naudokitės aukščiau pateiktais filtrais išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią baro kėdę.

Kaip tinkamai pasirinkti?

Stilingos bei modernios baro kėdės sukuria įspūdingą interjerą kuris pritrauks daugelį žmonių akių. Prieš renkantis baro kėdes reikia atkreipti dėmesį į jų kokybę ir patogumą. Mes su malonumu Jums papasakosime ir padėsime atrinkti tinkamas kėdes. Šias laikais labai dažnai yra įrengiamos virtuvės salos prie kurių reikia ir baro kėdžių. Toks interjero sprendimas ne tik atrodo stilingai, bet ir turi tam tikrą funkcionalumą. Sala įrengta virtuvėje išspręs valgomojo zonos problemą mažoje virtuvėje arba atskirs svetainės ir virtuvės erdves.

Lietuvoje baro kėdės tik dabar pradeda stipriai populiarėti. Šios baro kėdės yra specifinės dėl savo aukščio, kuris ne visiems patinka, bet būtent aukštis įtakoja baro kėdžių pasirinkimą. Pirmiausia reikia nustatyti Jūsų salos ar stalo aukštį, o tada pagal jį pasirinkti kėdes. Jeigu norite sutaupyti vietos,  galite rinktis žemesnes kėdes, kurias pastūmus po stalviršiu jos pasislėps.

BARO KĖDŽIŲ TIPAI:

Taburetės:

Kaip atrodo tokio tipo kėdės, turbūt aišku visiems – kėdė be atlošo. Baro taburetės skiriasi tik aukščiu. Kartais joje yra kojoms skirtas rėmas, kuris  leis ilgiau sėdėti ant tokios kėdės. Tokių kėdžių aukštis paprastai siekia 65-75 cm. Taburetės nėra skirtos ilgesniam sėdėjimui, nes dėl savo konstrukcijos, nėra patogios, šios kėdės skirtos trumpiems pasisėdėjimams.

Standartinis dizainas

Žinomiausias modelis. Jame yra atlošas ir sėdimoji dalis be porankių.

Kėdė – krėslas

Patogiausias pasirinkimas. Dėl savo konstrukcijos ant tokių kėdžių galima ilgai leisti laiką. Kėdės turi aukštą minkštą atlošą, sėdynę ir retkarčiais porankius. Tokia kėdė nėra pigus pasirinkimas, tačiau neabejotinai pateisins jos kainą dėl savo komforto ir ilgaamžiškumo.

Kokį prisėdimo aukštį rinktis baro kėdėms:

Šios kėdės būna dviejų tipų:

Pusbario kėdės – šių kėdžių standartinis sėdėjimo aukštis yra 65 cm. Tokios kėdės puikiai tinka baro stalams kurių aukštis yra 90 cm.

Baro kėdės – tokios kėdės yra aukštesnės ir jų sėdėjimo aukštis yra 75 cm. Rekomenduojame tokias kėdes jeigu stalo aukštis yra 100-107 cm. Jeigu Jūsų stalas aukštesnis, siūlome rinktis reguliuojamas baro kėdes.

Renkantis kėdes, atkreipkite dėmesį į atstumą tarp stalviršio ir sėdimos dalies. Atstumas turėtų būti 25-30 cm.

Kreipkitės telefonu ir mes padėsime Jums atrinkti baro kėdes. Mūsų kompetentingi specialistai patars Jums dėl kėdžių parametrų ir medžiagos.

baro kėdėspusbario kėdėsvalgomojo kėdės.