Rodoma 1–80 iš 4628

Baldai kurie išpildys Jūsų lūkesčius

Mes savo klientams siūlome šiuolaikiškus ir kokybiškus baldus už prieinamą kainą. Mūsų parduotuvėje rasite valgomojo, pusbario, baro kėdes. Baldų pasirinkimas yra svarbus namų įrengimo etapas. Renkantis baldus, reikia nusiteikti, kad tai gali užtrukti, kad būtų lengviau orentuokitės į savo namų dizaino stilių ir nesiblaškykite tarp kitų. Mūsų parduotuvėje dirba profesionalūs konsultantai kurie su malonumu gali Jums padėti išsirinkti tinkamas kėdes. Esame garantuoti mūsų komandos sukurtais baldais, kurie išpildys visus klientų lūkesčius.

KAIP TINKAMAI IŠSINKTI KĖDES?

Visų prima, reikėtų nuspręsti, kokio tipo stalas stovės Jūsų namuose. Nuo šio pasirinkimo priklausys, kokių kėdžių Jums prireiks.

Populiariausias klientų pasirinkimas standartinis valgomojo stalas. Tokiu atveju Jums reikėtų žinoti keletą taisyklių, kurios leis tinkamai pasirinkti kėdes.

  • Tarp stalviršio ir sėdimosios dalies turėtų būti 25 – 30 cm atstumas, tai leis komfortiškai sėdėti prie stalo.
  • Atstumai tarp kėdžių taip pat neturėtų būti pamiršti, būtina įvertinti bendra stalo ilgį ir kėdžių plotį. Tik tinkamai išlaikyti atstumai tarp kėdžių, leis Jums patogiai nestumdant kitų kėdžių prisėsti.
  • Visada rinkitės kėdes su minkšta sėdima dalimi, jei planuojate ilgesnius pasisėdėjimus.

Taip pat labai populiarus šiuolaikiškos virtuvės akcentas, baro – pusbario stalas. Tai puikus pasirinkimas, kai namuose norima sutaupyti erdvės ir virtuvės erdvė sujungta su svetaine. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis baro ir pusbario kėdes:

  • Standartinis pusbario kėdės sėdimos dalies aukštis yra 65cm, dažniausiai pusbario stalas yra gaminamas kartu su virtuve, taigi atkreipkite dėmesį, kad pusbario stalas neviršytų 90 cm. 
  • Baro stalas taip pat neturėtų viršyti 95-110 cm, nes baro kėdės standartas yra 75cm. Kitu atveju, jei stalas aukštesnis, galima rinktis kėdę su aukščio reguliavimo funkcija, bet tai nėra itin patogu, nes kėdė netenka stabilumo.
  • Pusbario ir baro kėdės turi turėti atramą kojoms, tai tikrai palengvins prisėdimą ant kėdės ir leis patogiai sėdėti.
  • Atstumai tarp kėdžių taip pat turi būti išlaikyti, palikti bent 20 cm, kad būtų galima patogiai prisėsti, nestumdant kitų kėdžių.
  • Taburetės tipo kėdės nebus patogios ilgiems pasisėdėjimas, siūlome rinktis kėdes su atlošalu kasdieniam naudojimui.

Norėdami sužinoti daugiau apie baldus, kreipkitės telefonu +37061967869 arba el. paštu: info@limadesign.lt

Facebook Instagram Pinterest